Banner
Adresa TRACO SYSTEMS
Přestěhovali jsme se na adresu Radimova 36, Praha 6 Břevnov. Fakturační adresa je TRACO SYSTEMS a.s. Radimova 36, Praha 6 - Břevnov, 169 00
 
Traco twitter
Sledujte náš Twitter, kde se objevují aktualitky z oblasti broadcastu.
 
News Agregator
Cloudová aplikace pro agregaci a management news feedu. 
 
ocenění AVID Technology
Společnost TRACO SYSTEMS a.s. získala od společnosti AVID Technology ocenění "The best performing channel partner in the EMEA Video region"

 
Certifikáty
TRACO SYSTEMS a.s. je držitelem certifikátů 
 EN ISO 9001:2008, 
 EN ISO 14001:2004, 
 OHSAS 18001:2007, 
 ISO/IEC 27001:2013. 
 v oborech: 
Návrh, inženýrská a projekční činnost, realizace, implementace, systemová integrace, prodej, provoz, seris, technologická podpora, správa a vývoj technologického a komunikačního zabezpečení informačních systémů v oblastech: 
- filmové a televizní technologie, profesionální audio a video technika, 3D grafika 
- archivace dat 
- vývoj, výroba, prodej a implementace vlastního software, 
 - poradenství konzultace, projektování, školení lektorská činnost a podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.
 
Telestream Vantage
 
ACSR certifikace
TRACO SYSTEMS a.s. je platným držitelem ACSR certifikace na produkty Avid Interplay
 
Digital Vision Nucoda
TRACO SYSTEMS a.s. je prodejcem firmy Digital Vision, gradingového systému Nucoda Film Master a dalších produktů na restaurování filmového materiálu. 
 
Traco na Facebooku
Navštivte naši stránku na Facebooku s mnoha praktickými odkazy a zajímavostmi.
 
Banner
Banner

Grading & film restoration

Digital Vision Nucoda
Integrace Postprodukce
 
 
Buy Macrobid Online
Postprodukce Tisk

Integrace výrobních technologií v postprodukčních studiích je vázána na vstupní, stejně tak i na výstupní formát. Snaha o co největší kvalitu obrazu (hranová ostrost, barevný rozsah, obrazová informace apod.) posouvá dnešní postprodukci ke zpracování materiálů v čím dál větším rozlišení a s vyšším datovým tokem. Trendy vedou stále více k tvorbě scén, které jsou buď kompletně vyrobené, nebo alespoň dokončované počítačově při zachování maximální realističnosti. Většina postprodukce pracuje s digitálním intermediátem (DI) nebo od něj  odvozenými materiály.

Běžně jsou zpracovávány projekty v HD, 2k, ale ani 4k není výjimkou. Postprodukce zůstává u ověřeného principu zpracování medií - offline / online, který snižuje systémové nároky při střihové skladbě a rozvíjí možnosti kompozice a efektování pří finalizaci zakázky. Digitální filmové rozlišení zároveň klade nároky (nejen výkonnostní, ale i časové) na zobrazování, zpracování a kódování do nižších rozlišení (offline, náhledy apod.).

V našem portfoliu můžete nalézt produkty, které jsou určeny jak k off-line střihu, tak ke zpracování online, ale i ke kódování do různých rozlišení a formátů. V rámci postprodukčního workflow se nabízí osvědčený výrobní řetězec se sdíleným diskovým polem.  Diskové pole svou architekturou dokáže obsloužit jak offline, tak online střihová pracoviště. Podporuje připojení více typů střižen, tedy i konkurenčních značek.  Sdílení materiálů různých rozlišení napomáhá integrovaný media asset management, který zpřístupňuje média většímu okruhu zainteresovaných lidí a pomáhá administrátorům.

 
Kódování do různých formátů, které slouží k výrobě náhledů, prezentačních DVD, výstupů na web,  pracovních verzí apod., je na denním pořádku. Proto začlenění enkoderu do výrobního řetězce je vhodnou investicí, která ušetří čas i peníze. Speciálně vyvinutý systém ROOT 6 Technology ContentAgent provádí veškeré výpočty na pozadí a pracuje na principu watch-folderů (sledovaných adresářů).

Nezanedbatelnou součástí je i zvuková postprodukce, která díky integraci může snadno přebírat sestříhané sekvence a využívat média uložená na sdíleném diskovém poli. Nejčastěji používaným audio editačním systémem jsou Avid Pro Tools, které lze považovat za standard zvukové postprodukce.

Jako systémový integrátor nabízíme kompletní realizaci postprodukčních systémů včetně záručního i pozáručního servisu. Námi uskutečněné zakázky tohoto charakteru naleznete v Referencích.

TRACO SYSTEMS a.s. je Gold Premier reseller produktů Avid v České a Slovenské republice. 
 
 
 
 
 
 
Cat DV 11
2016 TRACO SYSTEMS a.s.  navštivte i náš webový obchod www.avidshop.cz v ĆR a www.avidshop.sk v SR
Registrované značky použité na webu jsou majetkem jejich vlastníků.