Adresa TRACO SYSTEMS
Přestěhovali jsme se na adresu Radimova 36, Praha 6 Břevnov. Fakturační adresa je TRACO SYSTEMS a.s. Radimova 36, Praha 6 - Břevnov, 169 00
 
Traco twitter
Sledujte náš Twitter, kde se objevují aktualitky z oblasti broadcastu.
 
News Agregator
Cloudová aplikace pro agregaci a management news feedu. 
 
ocenění AVID Technology
Společnost TRACO SYSTEMS a.s. získala od společnosti AVID Technology ocenění "The best performing channel partner in the EMEA Video region"

 
Certifikáty
TRACO SYSTEMS a.s. je držitelem certifikátů 
 EN ISO 9001:2008, 
 EN ISO 14001:2004, 
 OHSAS 18001:2007, 
 ISO/IEC 27001:2013. 
 v oborech: 
Návrh, inženýrská a projekční činnost, realizace, implementace, systemová integrace, prodej, provoz, seris, technologická podpora, správa a vývoj technologického a komunikačního zabezpečení informačních systémů v oblastech: 
- filmové a televizní technologie, profesionální audio a video technika, 3D grafika 
- archivace dat 
- vývoj, výroba, prodej a implementace vlastního software, 
 - poradenství konzultace, projektování, školení lektorská činnost a podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.
 
Telestream Vantage
 
ACSR certifikace
TRACO SYSTEMS a.s. je platným držitelem ACSR certifikace na produkty Avid Interplay
 
Digital Vision Nucoda
TRACO SYSTEMS a.s. je prodejcem firmy Digital Vision, gradingového systému Nucoda Film Master a dalších produktů na restaurování filmového materiálu. 
 
Traco na Facebooku
Navštivte naši stránku na Facebooku s mnoha praktickými odkazy a zajímavostmi.
 
Podpora Změna v procesu upgradů
Buy Macrobid Online
Změna v procesu upgradů Avid Tisk
Vážený uživateli software Avid Media Composer,

Tento e-mail vás informuje o důležitých změnách v procesu upgradů software Avid Media Composer.

Tyto změny se vás mohou týkat, pokud vaše licence Avid Media Composer splňuje některou z následujících kritérií:
  • Nebyla koupena po 15. květnu 2014
  • Není pokryta aktivním Avid Supportem
  • je kryta smlouvou Avid Support, která vyprší na konci roku 2014
  • Není to Subscriptions licence
  • Je to licence Academic Student, která je v současnosti mimo dobu 4 let bezplatného upgrade.
Pokud vaše licence Avid Media Composer splňuje některé z výše uvedených kritérií, pak je důležité, aby jste si byli vědomi těchto změn a možností, jaké máte k dispozici.

Od 15. května 2014 Avid již neprodává jednotlivé aktualizace softwaru. Aby bylo možné získat nové verze softwaru Avid Media Composer, musíte mít buď aktivní Subscriptions licenci, nebo Vaše licence Avid Media Composer musí být kryta aktivním Avid Supportem.

Abyste mohli získat budoucí aktualizace softwaru, můžete buď přejít na Subscriptions licence (pronájem na konkrétní období), nebo koupit Avid Standard Support do konce roku 2014.

Pokud se rozhodnete, že nechcete přejít na Subscriptions (pronájem) licence, ani si zakoupit roční Avid Standard Support do konce roku 2014, bude možné dále s vaším softwarem pokračovat v práci. Nebudete si však moci upgradovat svou licenci a získat aktualizace softwaru, a pro získání nejnovějšího softwaru si budete muset koupit nové licence Avid Media Composer | Software za plnou cenu.

Roční pronájem (Subscriptions) poskytuje softwarové aktualizace a zákaznickou podporu pro dobu jednoho (1) roku a je k dispozici za € 29 * měsíčně bez DPH za první rok. Když si koupíte Subscriptions, musíte aktualizovat software a licence na nejnovější verzi.

Když budou nové aktualizace k dispozici, můžete si zvolit, zda chcete využít upgrade nebo ne, kdykoli v průběhu trvání předplatného. Po vypršení pronájmu, musíte obnovit roční předplatné pronájmu za běžnou cenu (€ 39 * měsíčně bez DPH), abyste i nadále mohli používat software a přijímat aktualizace softwaru a podporu. Pokud se rozhodnete neobnovit předplatné pronájmu, pak už nebudete moci spustit Media Composer | Software.

Avid Standard Support (pro zákazníky s časově neomezenou licencí) poskytuje softwarové aktualizace a zákaznickou podporu po dobu jednoho (1) roku, a jsou k dispozici za cenu 230 € * za rok bez DPH. Jakmile je vaše licence pokrytá Avid Supportem, můžete pokračovat v práci s aktuální verzi Avid Media Composer | Software tak dlouho, jak budete chtít; nemusíte upgradovat licence nebo software.

Když bude aktualizace k dispozici, můžete si zvolit, zda použít upgrade nebo ne, kdykoli v průběhu trvání podpory. Na konci tohoto období podpory, bude software pokračovat v práci a můžete jej používat neomezeně dlouho. Chcete-li pokračovat s upgrady nových verzí a podporou pro váš Avid Media Composer | Software, budete si muset obnovit Avid Support pro následující rok.

Pro více detailů se obraťte se na svého místního Avid prodejce, na autorizovaného prodejce Avid, nebo navštivte www.avid.com pro užitečné informace a komunitní fórum.

* poznámka: DPH v místní měně se platí, pokud zakoupíte zboží u svého místního prodejce.

TRACO SYSTEMS a.s.
Gold Premier Reseller Avid produktů v České a Slovenské republice


zdroj zprávy od firmy Avid Technology
 
2016 TRACO SYSTEMS a.s.  navštivte i náš webový obchod www.avidshop.cz v ĆR a www.avidshop.sk v SR
Registrované značky použité na webu jsou majetkem jejich vlastníků.