Banner
Adresa TRACO SYSTEMS
Přestěhovali jsme se na adresu Radimova 36, Praha 6 Břevnov. Fakturační adresa je TRACO SYSTEMS a.s. Radimova 36, Praha 6 - Břevnov, 169 00
 
Traco twitter
Sledujte náš Twitter, kde se objevují aktualitky z oblasti broadcastu.
 
News Agregator
Cloudová aplikace pro agregaci a management news feedu. 
 
ocenění AVID Technology
Společnost TRACO SYSTEMS a.s. získala od společnosti AVID Technology ocenění "The best performing channel partner in the EMEA Video region"

 
Certifikáty
TRACO SYSTEMS a.s. je držitelem certifikátů 
 EN ISO 9001:2008, 
 EN ISO 14001:2004, 
 OHSAS 18001:2007, 
 ISO/IEC 27001:2013. 
 v oborech: 
Návrh, inženýrská a projekční činnost, realizace, implementace, systemová integrace, prodej, provoz, seris, technologická podpora, správa a vývoj technologického a komunikačního zabezpečení informačních systémů v oblastech: 
- filmové a televizní technologie, profesionální audio a video technika, 3D grafika 
- archivace dat 
- vývoj, výroba, prodej a implementace vlastního software, 
 - poradenství konzultace, projektování, školení lektorská činnost a podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.
 
Telestream Vantage
 
ACSR certifikace
TRACO SYSTEMS a.s. je platným držitelem ACSR certifikace na produkty Avid Interplay
 
Digital Vision Nucoda
TRACO SYSTEMS a.s. je prodejcem firmy Digital Vision, gradingového systému Nucoda Film Master a dalších produktů na restaurování filmového materiálu. 
 
Traco na Facebooku
Navštivte naši stránku na Facebooku s mnoha praktickými odkazy a zajímavostmi.
 
Banner
Banner

Grading & film restoration

Digital Vision Nucoda
Integrace
Buy Macrobid Online
Tisk

Dlouholeté zkušenosti a realizované zakázky nás opravňují nazývat se systémovými integrátory. V oblasti zpracování obrazových, zvukových a grafických medií včetně popisných dat jsme schopni navrhnout řadu osvědčených řešení. Na místím trhu zastupujeme několik celosvětově uznávaných značek, která nám umožňují nabízet kvalitní a ucelené systémové integrace.

Systémová integrace je časově náročná akce, která začíná analýzou požadavků, vypracování studie a následně projektu. Po vývěru nejvhodnější varianty je na řadě realizace a samotná integrace. V rámci zkušebního provozu dochází k vylaďování konfigurace. Následuje ostrý provoz a systémová podpora, která zajišťuje integrační celek v provozu. Je to od svého vzniku de facto nekončící proces.

Vzhledem k rychlému vývoji technologií a provázanosti jednotlivých firem jsme navázali a navazujeme spolupráci s dalšími společnostmi, které nám dopomohli a pomáhají uskutečnit přání našich zákazníků.

Další strany integrace:

Webové strany výrobců: 
 
 
 
 
 
2016 TRACO SYSTEMS a.s.  navštivte i náš webový obchod www.avidshop.cz v ĆR a www.avidshop.sk v SR
Registrované značky použité na webu jsou majetkem jejich vlastníků.