Adresa TRACO SYSTEMS
Přestěhovali jsme se na adresu Radimova 36, Praha 6 Břevnov. Fakturační adresa je TRACO SYSTEMS a.s. Radimova 36, Praha 6 - Břevnov, 169 00
 
Traco twitter
Sledujte náš Twitter, kde se objevují aktualitky z oblasti broadcastu.
 
News Agregator
Cloudová aplikace pro agregaci a management news feedu. 
 
ocenění AVID Technology
Společnost TRACO SYSTEMS a.s. získala od společnosti AVID Technology ocenění "The best performing channel partner in the EMEA Video region"

 
Certifikáty
TRACO SYSTEMS a.s. je držitelem certifikátů 
 EN ISO 9001:2008, 
 EN ISO 14001:2004, 
 OHSAS 18001:2007, 
 ISO/IEC 27001:2013. 
 v oborech: 
Návrh, inženýrská a projekční činnost, realizace, implementace, systemová integrace, prodej, provoz, seris, technologická podpora, správa a vývoj technologického a komunikačního zabezpečení informačních systémů v oblastech: 
- filmové a televizní technologie, profesionální audio a video technika, 3D grafika 
- archivace dat 
- vývoj, výroba, prodej a implementace vlastního software, 
 - poradenství konzultace, projektování, školení lektorská činnost a podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.
 
Telestream Vantage
 
ACSR certifikace
TRACO SYSTEMS a.s. je platným držitelem ACSR certifikace na produkty Avid Interplay
 
Digital Vision Nucoda
TRACO SYSTEMS a.s. je prodejcem firmy Digital Vision, gradingového systému Nucoda Film Master a dalších produktů na restaurování filmového materiálu. 
 
Traco na Facebooku
Navštivte naši stránku na Facebooku s mnoha praktickými odkazy a zajímavostmi.
 
Banner
Banner
Banner

Grading & film restoration

Podpora Traco Servis
 
 
Buy Macrobid Online
Traco Servis Tisk
Jako součást technické podpory poskytujeme záruční i pozáruční servis na střihové systémy, jednotlivé produkty, nebo technologické celky, které jsou v našem produktovém portfoliu. V případě servisního zásahu je výjezd technika fakturován dle následujícího ceníku.

Servisní hodinová sazba při výjezdu k zákazníkovi:

  • pracovní doba (po-pá 9:00-18:00): 1.400,- Kč bez DPH
  • mimo pracovní dobu (so, ne, svátky, po-pá 18:00-9:00): 2.800,- Kč bez DPH

Doprava:

  • Praha: 700,- Kč bez DPH
  • mimo Prahu: 7,- Kč bez DPH za km

 

Upozornění týkající se Avid střižen a hardwaru výrobců třetích stran
Společnost TRACO SYSTEMS a.s. poskytuje záruční i pozáruční servis na produkty (software / hardware) u firmy zakoupené (vztahuje se i na internetový obchod AvidShop) v České a Slovenské republice.

U produktů Avid, které nebyly zakoupeny u společnosti TRACO SYSTEMS a.s. (v České nebo Slovenské Republice), Vám můžeme poskytnout telefonickou konzultaci zdarma. V případě objednaného servisního zásahu (výjezdu technika), bude fakturována částka dle ceníku servisních služeb.

Na produkty, jejichž výrobcem není firma Avid a které nebyly zakoupeny u společnosti TRACO SYSTEMS a.s. (vztahuje se i na internetový obchod AvidShop), doporučujeme důkladné studium dokumentace a prověření systémových podmínek a kompatibility. V případě nejasností nebo nefunkčnosti kontaktujete dodavatele či výrobce produktu.

Nejste-li zákazníkem společnosti TRACO SYSTEMS a.s., ale rádi byste využili naše obchodní nebo servisní služby, kontaktujte nás Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na telefonu 220 514 210. V rámci obchodní nabídky jsme schopni servisovat jen některé produkty, případně dostupný hardware zapůjčit na vyzkoušení.
 

Související odkazy

 
 
 
 
2016 TRACO SYSTEMS a.s.  navštivte i náš webový obchod www.avidshop.cz v ĆR a www.avidshop.sk v SR
Registrované značky použité na webu jsou majetkem jejich vlastníků.