O TRACO SYSTEMS a.s.

„Pomocí nás jste v obraze.“

Jsme inženýrsky orientovaná společnost, integrátor moderních technologií pro televizní a postprodukční společnosti. Nalézáme způsoby, jak spolu lidé a technika můžou spolupracovat při vytváření mediálního kontentu. Poskytujeme technologická řešení a servisní služby na nejvyšší úrovni.

Výsledky naší práce umožňují vysílat zpravodajství, produkovat filmy, dokumenty a seriály, zajišťovat sportovní přenosy a vyrábět reklamní spoty. Počátky působení sahají do roku 1992, kdy vznikla firma Traco Computers, která se věnovala prodeji počítačů pro grafiku a DTP. Od roku 1993 firma začala spolupracovat se společností Avid Technology a uvedla na československý trh první nelineární střižny. Partnerství se společností Avid významně ovlivnilo další směr v budoucím rozvoji. TRACO SYSTEMS a.s. bylo založeno roku 1996 v Bratislavě a o 4 roky později jsme otevřeli českou pobočku v Praze. Působíme také v Maďarsku, takže veškeré naše aktivity se dějí v srdci Evropy.

Jsme držiteli certifikací EN ISO EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO/IEC 27001:2013 v oborech: návrh, inženýrská a projekční činnost, realizace, implementace, systémová integrace, prodej, provoz, servis, technologická podpora, správa a vývoj technologického a komunikačního zabezpečení informačních systémů v oblastech: filmové a televizní technologie, profesionální audio a video technika, 3D grafika, archivace dat, vývoj, výroba, prodej a implementace vlastního software, poradenství konzultace, projektování, školení lektorská činnost a podpora zákazníků v oblasti informačních technologií.

Jako jediná společnost ve střední Evropě jsme držitelem certifikátu Avid Certified Support Representative na úrovní Elite, který udělován na základě prokázaní nejvyšší úrovně odborných znalostí jednotlivých technických pracovníku. Tento ACSR certifikát je každoročně obnovován a zaručuje našim zákazníkům proškolené profesionály způsobilé instalovat, konfigurovat a servisovat Avid produkty a systémy.

Za rok 2015 jsme získali prestižní ocenění jako Avid Top Channel Partner pro Video v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika).

Co o nás říkají zákazníci

Podívejte se jak hodnotí náš přístup naši zákazníci.

Vždy nám záleží na špičkovém výstupu námi produkovaných médií a technologická řešení od TRACA nám v tom výrazně pomáhají.
Jaroslav Sládek, vedoucí obrazové a zvukové výroby, Česká televize
Kvalitně zpracovaná technologická stránka postprodukce od TRACA je pro nás jedním z nezbytných nástrojů pro účinnou prezentaci naší práce klientovi.
Jeffo Minařík, producent, režisér, autor, scénárista, J.A.M. Film 1999
Ve zpravodajství musíme pracovat s těmi nejlepšími. S TRACEM máme jistotu, že tomu tak je. A především, že je technologie našeho zpravodajství ve správných rukou.
Radomír Polák, technický ředitel, Televízia TA3

V TRACU jsem našel technologického partnera pro bezproblémovou práci. Nemám čas se zatěžovat technickými záležitostmi, raději se věnuji tomu, co mě baví. Každý by se měl věnovat tomu, co umí nejlépe.

Marek Putna, ředitel, Filmdustry

S TRACEM spolupracujeme řadu let a vždy mám jistotu, že na jimi nabízené služby a řešení se mohu spolehnout.

Ivo Marák, technický ředitel, UPP

Roky používání bezpáskového zpravodajství, postprodukce, real-time grafiky a channel brandingu dodané, instalované a supportované společností TRACO SYSTEMS, nás utvrdili v tom, že naše investice byly nejen správné, ale i nadčasové. TRACO posunulo výrobní procesy a vizuál kanálů naší televize na vysokou evropskou úroveň.

Dezider Fischer, technický ředitel, Televízia JOJ

Naši zákazníci

Výčet některých našich zákazníků, se kterými spolupracujeme již 25+ let v Česku a na Slovensku.

Chcete o všem vědět jako první? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už nikdy nezmeškejte žádné novinky.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.