Všechny čtyři systémy jsou navrženy pro živé vysílání a umožňují poskytovatelům vysílání maximalizovat svou kreativitu tím, že se mohou soustředit více na příběh než na technologii.

 

Viz Arc – jednoduché ovládání virtuálního studia a rozšířené reality

Nový Viz Arc poskytuje mediálním společnostem výkonný řídící systém pro vytváření úžasných virtuálních studií a grafiky s rozšířenou realitou (AR) pro každodenní produkci živého vysílání. Systém je založený na IP a umožňuje uživatelům ovládat AR grafiku a virtuální studia z jednoho rozhraní, je intuitivní, snadno se používá a dokonce umožňuje zobrazení prvků AR na mapě nebo půdorysu studia.

Viz Arc se integruje do celého portfolia produktů Vizrt, komunikuje s Viz Virtual Studiem a Vizrt tracking hubem, může ovládat více Viz Enginů současně. Zákazníci mají přímý přístup k šablonám Viz Artistu a jiným integracím třetích stran včetně Unreal Engine 4. Pro zákazníky s Viz Engine 4 bude Viz Arc také ovládat nový produkt společnosti Vizrt – Fusion Keyer. Lite verze Viz Arc, která obsahuje ovládání nástroje Fusion Keyer, bude poskytnuta zdarma s Viz Engine 4.

 

Viz Verdi – špičková studiová automatizace

Viz Verdi je nová softwarová automatizační platforma, která umožňuje mediálním společnostem efektivně vytvářet více obsahu na více platformách. Cenově výhodný systém zapadá do dnešních složitých výrobních prostředí a je připraven podporovat přechod provozovatele vysílání na IP.

Viz Verdi je navržen pro společnosti, které chtějí přejít do produkčního prostředí založeného na IP. Zjednodušuje produkční workflow, snižuje chyby ve vysílání a umožňuje operátorům soustředit se na to, na čem nejvíce záleží – na příběhu.

Schopnost současně produkovat živý obsah v různých poměrech stran zjednodušuje poskytování videa do více platforem a zajišťuje lepší zpeněžení obsahu.

Viz Verdi bude uveden na trh v posledním čtvrtletí 2019.

 

Viz Vectar – nativní IP režie ve víceformátové produkcí živého vysílání 

Softwarová technologie dělá z Viz Vectar platformu, která společnostem umožňuje přechod na novou generaci tvorby živého obsahu. Je to kompaktní, ale výkonná režie pro produkci živého vysílání se čtyřmi vestavěnými DDR, nahráváním a streamováním pro sociální média.

Viz Vectar je dokonale integrován do ekosystému Vizrt, který podporuje automatizaci Viz Mosart a řídí grafiku Viz Enginu. Kromě podpory SDI / SMPTE ST 2110 vstupů a výstupů zaručuje dostat jakékoliv zdroje do vysílání pomocí nativního protokolu NDI propojující produkty společnosti Vizrt.

V kombinaci se čtyřmi interními multiviewery, 44 vstupy a 8 M/Es je Viz Vectar výhodnou investicí do současných potřeb mediálních společností. 

Viz Vectar bude uveden na trh v posledním čtvrtletí 2019.

 

Viz Helix – lehké workflow uspořádání

Systém pro orchestraci workflow Viz Helix automatizuje běžné výrobní procesy postavené na systému správy vizuálních médií Viz One (MAM).

Software Viz Helix s nativní cloudovou podporou zjednodušuje složité IP workflow zefektivňováním časově náročných úloh a umožňuje získat vyšší hodnotu ze svých zdrojů, stát se agilnější a redukovat potřebu vlastních řešení správy. Viz Helix také zrychluje uvádění nového obsahu na trh a současně snižuje chyby ve vysílání.

Viz Helix byl uveden na trh 30. září 2019.

 

Spojení značek Vizrt, NewTek a NDI má jediný cíl

Vizrt, NewTek a NDI se spojili pod společnou značkou Vizrt Group, která si klade za cíl pomoci zákazníkům přinášet více příběhů a lépe je vyjádřit.

Značky společně poskytují přístup k nejkomplexnější platformě softwarových řešení vizuálního zpracování příběhů (založených na IP) na trhu. Společnosti NewTek a Vizrt zároveň využijí své stávající obchodní strategie a budou se nadále věnovat svým příslušným zákaznickým základnám.

Vizrt bude pokračovat v inovacích a formování ekosystému, který poskytuje vyšší úroveň vizuálního zpracování příběhů ve vysílání, podnikání a nových médiích.

NewTek bude i nadále využívat svou silnou distribuční síť a zavazuje se pracovat se svými partnery na tom, aby vyhověli potřebám koncového uživatele.

NDI, digitálně nativní standard připojení videa, založený na IP, bude nyní spadat pod společnou značku Vizrt Group. To umožní značce NDI zvýšený stupeň zaměření a autonomie, pomůže jí navýšit hodnotu zákaznických řešení NewTeku, Vizrtu a třetích stran.