Získejte neplacenou verzi Viz Artist a zvyšte tak svůj kreativní potenciál.

Designová platforma Viz Artist je nyní zdarma pro všechny 3D designéry a animátory po celém světě.  Tímto získávají mediální společnosti a tvůrci digitálního obsahu přístup k rychle rostoucímu okruhu talentů, kteří mohou přinést úplně nový pohled do světa on-air grafiky.

“Chceme otevřít kreativní potenciál živé mediální produkce” říká Petter Ole Jakobsen, CTO společnosti Vizrt. “Společně s vypuštěním Viz Artist 3.10 s jeho novou bez donglovou licencí a online výukovým programem ve spolupráci s Viz University přinášíme pro designéry z celého světa jednoduchou možnost, jak se naučit s tímto mocným designovým nástrojem pracovat.”

Svoboda pro designéry

Viz Artist umožňuje uživatelům růst s designovým nástrojem pro potřeby televizního průmyslu. Tento systém zahrnuje nástroje a plug-iny k tvorbě profesionálních scén, ale i  šablonové grafické balíčky. Dále také umožňuje přístup do Viz University, kde mohou designeři celý program poznávat on-line.

Svoboda pro mediální společnosti

Neplacená edice Viz Artist vytváří velký okruh talentovaných profesionálů, umožňující mediálním společnostem vybrat si designéra, který bude nejvíce vyhovovat jejich potřebám a stylu. V tuto chvíli mají firmy vysoký počet interních Viz Artist pracovišť, s tímto krokem však přichází vyšší pracovní flexibilita designového týmu.

Petter Ole Jakobsen dodává: “S větším počtem designérů na trhu, se rapidně zvyšuje množství nových a unikátních designů pro živé vysílání, což umožňuje mediálním společnostem nacházet nové způsoby, jak zaujmout své diváky. Brandingové a designové alternativy se tak stávají nekonečnými.”  

Svoboda pro školy

Vzdělávací instituce mohou připravit své studenty na jasnou budoucnost v mediální designu tím, že je budou učit pracovat v systému používaném největšími světovými mediálními značkami. V případě, že budou školy spolupracovat s Viz University, studenti pracující ve Viz Artist se mohou naučit vše od základů budování scén až po pokročilou on-air grafiku, rozšířenou realitu a design virtuálních studií.

Vyzkoušejte si Viz Artist

Pro získání neplacené edice Viz Artist klikni zde. Viz Artist vyžaduje počítač fungující na Windows. Neplacená edice Viz Artist je limitována na DVI OUT a Clip render OUT, jehož výstup je chráněn vodoznakem.

“Jsem velice nadšený, když vidím, co designéři ve Viz Artist vytvářejí. Opravdu to otevírá svět mediální produkce na novou úroveň kreativity, která je dosud nevídaná,” zakončuje Petter Ole Jakobsen.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 1 =