CZ | SK

Aktuality

Avid Pro Tools | Carbon

Novinka Avid Pro Tools | Carbon

Pro umělce, kapely, producenty a zvukové inženýry.
Avid Pro Tools | Carbon je nejvíce inspirativní zvukové rozhraní, které AVID kdy vytvořil. Nový hybridní produkční systém pracuje inteligentně a díky nástrojům Pro Tools můžete nahrávat hudební výkony v reálném čase. S pomocí zásuvných modulů a monitoringu AAX DSP dokoncei bez jakéhokoliv slyšitelného zpoždění. S 25 x 34 simultánními vstupy a výstupy, včetně čtyř sluchátkových výstupů pro zpracování „cue“ mixů, máte veškeré konektory, které potřebujete k zachycení nejlepších výkonů – od sólových umělců až po celé kapely.

Stvořen pro zachycení dokonalosti.
Avid Pro Tools | Carbon je zbrusu nový typ zvukového rozhraní pro umělce, kapely a producenty s nejvyššími nároky na kvalitu záznamu. Jedná se o hybridní zvukový systém, který se vyznačuje neuvěřitelnou kvalitou zvuku. Kombinuje sílu vašeho nativního CPU s integrovanou akcelerací HDX DSP, takže můžete při mixování a nahrávání využívat maximum vašeho HW výkonu s téměř nulovou hodnotou latence. Vše pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Tvořte bez omezení.
Díky akceleraci HDX DSP pod kapotou, má Avid Pro Tools | Carbon sílu držet krok s vaší fantazií. Promyšlená integrace s nástroji Pro Tools umožňuje posunout vaše workflow na novou úroveň výkonu a kreativity. Nahrávejte v reálném čase, stiskem jediného tlačítka bez nutnosti opuštění Pro Tools.

Zvukově výjimečný.
Každý aspekt Avid Pro Tools | Carbon je navržen ve snaze o zvukovou dokonalost. Vynikající převod zvuku, „Double resolution clocking“a dosud nejtransparentnější design předzesilovače od Avidu. Všechny tyto vlastnosti byly pečlivě zváženy, aby se dala nuance každého tónu zachytit s co největší hloubkou, rozměrem a přesností. Stačí pouze stisknout „record“.

Připojte celou kapelu.
Díky flexibilnímu rozhraní I/O 25 x 34 je Avid Pro Tools | Carbon připraven zaznamenat jakoukoliv „session“ – od sólových umělců po celou kapelu. Osm výkonných předzesilovačů, čtyři sluchátkové výstupy a 16 kanálů ADAT I/O otevírají kreativní možnosti pro „miking“, „cuemixing“ a nejrůznější rozšíření. Navíc jeho super rychlé Ethernetové připojení nejen zachovává nejvyšší možnou kvalitu zvuku ze vstupu na výstup, ale také podporu pro budoucí vylepšení celé work-flow.

 

DATASHEET

PDF Avid Pro Tools Carbon – Datasheet
PDF Avid Pro Tools Carbon vs. HDX MTRX Studio Bundle Comparison
PDF Avid Pro Tools Carbon 

 

DEMO VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=pyaLMUMvjaQ&ab_channel=Avid

https://www.youtube.com/watch?v=g0NiQCyPLY0&ab_channel=Avid

 

WEBINÁŘ

https://www.youtube.com/watch?v=6bKY7XHi_ZM&ab_channel=Avid