CZ | SK

Obchodní partneři

Avid Technology

Americká společnost je světový lídrem ve vývoji a výrobě technologií pro broadcast, video a audio postprodukci, obzvláště v editaci, správě a distribuci médií.

www.avid.com

Vizrt

Je předním světovým poskytovatelem real-time 3D grafiky, studiové automatizace, sportovní analýzy a MAM systému pro zpravodajské, sportovní i jinak zaměřené televizní kanály.

www.vizrt.com

Octopus Newsroom

Česká společnost se zabývá vývojem a integrací celosvětově rozšířeného redakčního systému pro zpravodajské kanály.

www.octopus-news.com

Filmworkz – Digital Vision

Společnost vyvíjí softwarové nástroje pro colorgrading, restaurování videa a filmů.

www.filmworkz.com

Ikegami

Renomovaný japonský výrobce nabízí široký sortiment profesionálních televizních kamer, monitorů a dalšího televizního vybavení.

www.ikegami.com

Telestream

Společnost se specializuje na distribuci, monitoring a archivaci médií. V portfoliu mají široké spektrum systémů, od ingestu přes playout, až po automatizované systémy na kódování videí.

www.telestream.net

Imagine Communications

Etablovaná společnost má ve svém portfoliu celou škálu produktů a systémů, které jsou základem televizní techniky – od plyaoutu, video serverů, multiviewerů, matic přes transkóding, processing a automazici až po efektivní monetizaci kontentu.

www.imaginecommunications.com

Shotoku

Japonská společnost nabízí profesionální kamerovou techniku, mezi kterou patří stativy, jeřáby, robotické pedestaly, kolejové systémy a další příslušenství.

www.shotoku.co.uk

Stirlitz Media

Společnost poskytuje modernía flexibilní softwarová řešení pro televizní a rozhlasové stanice, satelitní platformy a firmy, které monitorují média a analyzují vysílání.

www.stirlitzmedia.com

XenData

Společnost je globálním poskytovatelem špičkového archivního systému pro ukládání video souborů s velkým objemem dat na LTO pásky a do hybridního cloudu.

www.xendata.com

Boris FX

Společnost je předním vývojářem vizuálních efektů pro profesionály v oblasti filmu, videa a fotografie.

www.borisfx.com

FileCatalyst

Softwarové řešení, které patří do portfolia společnosti FORTRA, poskytuje rychlý přenos souborů. Je bezkonkurenční alternativou FTP zajišťující bezpečné a spolehlivé doručení velkých objemů dat.

www.filecatalyst.com

Newton Technologies

Aplikace Beey od společnosti Newton Technologies využívá jeden z nejkvalitnějších systémů pro automatické rozpoznávání řeči na trhu. Převádí diktování i hlasové nahrávky do textové podoby, umožnuje editaci přepisu, automatický překlad i tvorbu titulků.

www.beey.io

Speechmatics

Britská společnost vyvíjí softwarové řešení pro automatické rozpoznávání řeči ve více než 48 jazycích založené na umělé inteligenci.

www.speechmatics.com