CZ | SK

Avid Konzole S1 / S3

Kompaktní mixovací konzole řady S

Konzole Avid S1 / S3 skrývají v kompaktních rozměrech spoustu mixovací síly ve stylu vlajkové lodi Avid S6. Univerzální kompatibilitu přináší rozhraní EUCON, které umožňuje efektivní ovládání projektů v populárních audio softwarech (Pro Tools, Cubase, Nuendo, Logic Pro).

Parametry

Konzole Avid S1

Kompaktní audio konzole pro malé i velké projekty vám přinese maximální rychlost a univerzálnost při mixování jakékoliv hudby, audio příspěvků nebo video projektů. Disponuje motorizovanými fadery (8), senzitivními knoby (8) a Soft Keys pro pokročilé operace jediným stisknutím a výběry režimu: Solo, Record, Mute, Bank, Nudge a další. Avid S1 lze pomocí bezplatné Avid Control rozšířit o hlavní displej (iPad/tablet s Androidem) se zobrazením měření kanálů, monitorování, stavu jednotlivých stop, režimů automatizace a dalších rozšířených možností. Poskytuje tak bohatou vizuální zpětnou vazbu na zrychlení a zpřehlednění pracovních postupů díky pokročilým funkcím dotykového ovládání. Konzole poskytuje flexibilní možnost magnetického propojení až čtyř konzolí plus Avid Dock kontrolér. Lze tak rozšířit základní mix až na pokročilé 32-faderové pracoviště pro náročnější studia.

 

Konzole Avid S3

Konzole určená pro zvukovou (post)produkci v menších i větších studiích. Univerzální kompatibilitu přináší Ethernet rozhraní EUCON, které umožňuje efektivní ovládání projektů v populárních audio softwarech (Pro Tools, Cubase, Nuendo, Logic Pro) a jednoduchou integraci do nejrůznějších workflow zvukových studií. Je vybavena OLED displeji, motorizovanými fadery, sensitivními knoby a volitelnými tlačítky s možností přiřazení funkce pro maximální efektivitu při práci. Pomocí přehledné Control app (iOS, Android) lze konzoli rozšířit o tablet (Android/iOS) s funkcemi hlavního dotykového displeje a společně s kontrolérem Avid Dock rozšířit své DAW o pokročilé možnosti ovládání. Podporované rozhraní EUCON umoňuje pracovat na projektech v populárních audio softwarech (Pro Tools, Cubase, Nuendo nebo Logic Pro).

  • 16x channel strips s motorizovanými fadery
  • 10 segmentových měřáků úrovně signálu
  • 32 nastavitelných tlačítek, knobů a otočných koderů (16 pro každý kanál, 16 volitelných)
  • 32x OLED displej
  • 4x vstup a 6x výstupy AVB Core Audio
  • analog vstupy – 2 XLR mic/line, 2 TRS line
  • analog výstupy – 2 XLR line, 2 TRS line.

V praxi

Avid S3 jsme spolu s kompletním vybavením nových pracovišť ProTools integrovali pro CNN Prima News.

Workflow

Video tutorial

Mohlo by vás zajímat

Avid Pro Tools

Audio střihový software

Avid Media Composer

Video sřihový systém

I/O převodníky

Audio převodníky