CZ | SK

Produktový management

Poskytujeme produktový management identifikující nejlepší řešení.

Architektura technologické struktury se skládá z více systémových platforem, obsahující unikátní technologie od nejrůznějších výrobců, kteří poskytují řešení v oblasti hardwaru a softwaru.

Při sestavování optimální technologické infrastruktury je zapotřebí použít velký počet zařízení od různých výrobců. Mnohé z nich musí být vzájemně kompatibilní, nebo musí být přizpůsobeny společnému standardu pro komunikaci pomocí vhodného rozhraní. Je to výzva, která vyžaduje vysoké technické znalosti o technologiích pro nejvýhodnější výběr produktů. Naše podrobné technické znalosti o produktech a 20+ leté zkušenosti nám umožňují vytvářet optimální řešení ze spolehlivých produktů, které odpovídají požadavkům našich zákazníků. Vytvořili jsme certifikované globální partnerství se 16+ celosvětově uznávanými výrobci postprodukčních a vysílacích technologií. Globální výrobci s bohatou historií a celosvětovými zkušenostmi poskytují našim zákazníkům dlouhodobě kvalitní technologická řešení, servis a support, na který se mohou spolehnout.

V praxi

Česká televize, TV  Nova, TV Barrandov, TV Prima, TA3, RTVS, TV Markíza, TV JOJ, DigiSport, Jam Film, Pokrok, Studio MAT, SFU, ESIS PZ

Mohlo by vás zajímat

Technologické poradenství

Efektivní návrhy konfigurace a workflow

Servisní služby

Bezproblémové zajištění vysílaní a výroby

Individuální a skupinové tréninky

Školení podle potřeb zákazníků