CZ | SK

I/O převodníky

Audio převodníky Avid Pro Tools

Profesionální převodníky Avid Pro Tools nabízejí širokou škálu audio konektorů a podporu všech rozšířených formátů. Jsou ideální volbou pro komplexní řešení dokonalého zvuku, zefektivňení celé postprodukční workflow a snížení počtu studiového hardwaru.

Parametry

Disponují funkcí dálkového ovládání z jakéhokoli zařízení s podporou EUCON rozhraní nebo s licencí Pro Tools | Ultimate.

 

Pro Tools | HD Native

Pro Tools | HD Native přináší v kompaktním formátu nízkou latenci, vysoký počet kanálů a nekompromisní kvalitu zvuku, stejně jako je tomu u standardní HD Native PCIe karty. Rozhraní je určeno pro moderní pracovní stanice s Thunderboltem bez slotů PCIe. Cenově dostupné řešení s nekompromisní kvalitou zvuku využívá místo vyhrazeného DSP výkon počítače a eliminuje zpoždění pomalejšího připojení přes USB / FireWire. Stejně jako v případě karet Avid HDX má rozhraní HD Native dva konektory Mini DigiLink a může dodávat až 64 kanálů zvuku do 96 kHz.

 

Pro Tools | MTRX

Plně modulární řešení je dodáváno s vestavěnými vstupy MADI, DigiLink a AES3 I / O, ale umožňuje vlastní konfiguraci přesně podle nároků na propojení celého studia. Mimořádnou flexibilitu potvrzuje podpora Dante, MADI, DigiLink, AES3 a vybavení analogovými vstupy i výstupy. Ve spolupráci s Digital Audio Denmark Pro Tools | MTRX poskytuje nejčistší, nejtransparentnější a vysoce detailní převod AD a DA libovolného zvukového rozhraní. Zařízení je koncipováno jako centrální řešení hudebních studií a zvukových postprodukcí.

 

Pro Tools | MTRX  Studio

Zjednodušuje tok signálu a zajišťuje připojení ke všem zařízením ve studiu. Zachycuje a monitoruje i ty nejmenší zvukové nuance pomocí přesných audio převodníků a prémiových mikrofonních předzesilovačů Digital Audio Denmark (DAD). Široká nabídka vstupů umožňuje připojení k různým zařízením – od analogových a ADAT, po Dante a DigiLink. Podporuje Dolby Atmos s funkcí monitoringu 7.1.4. Díky své integraci s Pro Tools | Ultimate eliminuje zdlouhavé manuální operace, čímž tvůrcům umožňuje dokonale zefektivnit jejich workflow.

 

PRO TOOLS | HDX

Rozšiřující HW engine audio softwaru Pro Tools | Ultimate, poskytující škálovatelnost a spolehlivý výkon, umožňuje realizovat ty nejnáročnější hudební a zvukové projekty. Díky enormnímu výkonu pracuje s nejnižší latencí v oboru – pouze 0,7 ms. Od menších kapel, velkých orchestrů nebo nahrávání divadelního záznamu v Dolby Atmos je rozhraní plně škálovatelné dle požadavků projektu. Disponuje možností připojení více hardwarových I/O Pro Tools k jedné 64-kanálové HDX kartě. Instalace až 3 HDX karet do jediného systému pro náročnější projekty s podporou 768 hlasů a 192 I/O kanálů při zachování plynulého a nepřetržitého provozu.

V praxi

Audio převodníky jsou neodmyslitelnou součástí zvukových pracovišť v České televizi, na TV Barrandov, Primě nebo společnosti Department.

Workflow

Video tutorial

Mohlo by vás zajímat

Avid Media Composer

Video střihový systém

Avid Konzole S1

Mix konzole

AvidNexis

Sdílené diskové pole