CZ | SK

Stirlitz Media Software

Rychlá a flexibilní softwarová řešení pro monitoring a nahrávání médií televizního nebo rozhlasového vysílání.

Plně přizpůsobitelná řešení jsou určená pro každého, kdo potřebuje zachytit, uložit a analyzovat audio/video a související metadata.

Parametry

Přístup k obsahu je možné získat odkudkoli prostřednictvím uživatelsky přívětivého přehrávače, který spolehlivě běží na pracovních stanicích i mobilních zařízeních (iOS a Android). Software je navržený tak, aby se dal jednoduše konfigurovat pro unikátní potřeby zákazníka a tím dokonale zapadl do různorodých workflow a pracovních postupů. Lze ho spustit na dedikovaném hardwaru, pomocí virtualizace nebo cloudového řešení.

 

Řešení od Stirlitz:

Media Logger

Záznamové řešení založené na IP, které používá standardní hardware a dokáže spolehlivě zaznamenat média z nejrůznějších zdrojů včetně všech původně přiložených metadat. Zdroje signálu jsou zachyceny prostřednictvím profesionálních přijímačů/kodérů, které vytvoří jeden nebo více streamů MPEG MPTS/SPTS přes IP (UDP, HTTP),a ty následně zpracuje Stirlitz Media Logger Podpora: DVB-S/S2/T/C, ISDB, ATSC, ASI, HDMI, HD/SD SDI, CVBS a webových streamů (Youtube, DailyMotion atd.)

Podcaster (SMP)

Doplňek umožňující vytvářet opakující se exporty videa a zvuku ze Stirlitz Media Logger. SMP pracuje v plně automatizovaném režimu a může generovat více Podcastů z jednoho zdroje najednou nebo vybírat média na základě času, informací z přiložených metadat nebo dle nastavení play-outu.

IP Multiviewer

Moderní, lehké a rychlé softwarové řešení pro zobrazení libovolného počtu kanálů v mozaice na jedné nebo více obrazovkách. Běží na standardně vybavené pracovní stanici (Win) nebo serveru s NVIDIA GPU. Podporuje zdroj signálu MPEG-TS kompatibilní s DVB, obrazovky s rozlišením 4K a nabízí možnosti nastavení vizuálních alarmů a průběžné ukládání logů s výsledky monitoringu.

Stirlitz Media MPEG-TS Monitor

Softwarové řešení pro monitoring libovolného počtu kanálů MPEG-TS. Samostatně umožňuje live monitoring všech důležitých parametrů MPEG-TS, od kvality výstupního signálu, přes jednotlivé prvky streamu až po kvalitu doručení metadat – jako jsou titulky nebo SCTE35. V kombinaci se Stirlitz Media Logger a Stirlitz Media IP Multiviewer umožňuje provozovatelům vysílání, satelitních platforem a kabelových televizí vytvořit vlastní master control room.

Inspector (SMI)

Program, který monitoruje skladbu vysílání konkurenčních rozhlasových stanic. Stačí k serveru připojit audio streamy stanic z nejrůznějších zdrojů (analog, digitál, pozemní, kabel, satelit, internet) a Inspector detekuje vysílané písně porovnáním s místní databází playoutu spolu se seznamem opakujících se nerozpoznaných skladeb pro rychlé manuální přidání správných metedat. SMI generuje různé on-screen reporty, které je možné i stahovat. Uživatel má přehled o konkurenčním způsobu skladby rozhlasového vysílání, může procházet historii nebo porovnávat rotace různých skladeb na vícero stanicích.

 

Řešení pro Broadcast / IP TV

Logger + Podcaster IP Multiviewer MPEG-TS Monitor

Řešení pro monitoring médií

Logger Inspector (SMI)

Řešení pro rozhlasové vysílání

Media Logger + Podcaster Inspector (SMI)

Produktový list

V praxi

Produkt Stirlitz Media Logger dlouhodobě využívá Česká televize. Systém monitoringu a kontinuálního nahrávání vysílání jsme integrovali pro televizní stanici Óčko TV.

Workflow

Produktové video

Mohlo by vás zajímat

Tektronix – Aurora

Systém kontroly kvality (QC)

Monitory EIZO Série CG

Kalibrované monitory

FileCatalyst

Vysokorýchlostní řešení přenosu dat