CZ | SK

Co o nás říkají

Společnost Traco Systems stála při vzniku televize TA3 před 22 lety. Spokojenost s kvalitou dlouhodobé spolupráce nejlépe odráží úspěšné přestěhování zpravodajské televize bez omezení vysílání.

Ing. Zoltán Száraz
Ředitel technického oddělení a informatiky
TA3

Firmu Traco Systems vnímám jako spolehlivého technologického partnera, se kterým TV Nova spolupracuje řadu let. Máme za sebou nemálo společných projektů.

Ing. Lukáš Kobl
Vedoucí oddělení servisních služeb
TV Nova

Od Traco Systems máme video střihový software Avid Media Composer na kterém děláme postprodukci koncertů České filharmonie, které online vysílám do celého světa. Spolehlivost Avidu, servis a support od Traco Systems nám umožňuje vytvářet prvotřídní výsledek.

Tomáš Budinský
Vedoucí postprodukční techniky
Česká filharmonie

V TV Óčko si pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější technologie, u kterých máme jistotu, že zaručí bezproblémový chod vysílání na té nejvyšší úrovni.

Petr Mareček
Technický manažer
Óčko TV

Od Traco Systems máme 23 střihových systémů Avid Media Composer, 3 kompletní zvuková studia Pro Tools Ultimate a 12 grafických postprodukčních stanic, na kterých vytváříme upoutávky a image dnes již pro 10 televizních Prima kanálů a CNN Prima NEWS.

Patrik Kettner
Co-Founder / Head of On-Air Promotion & CTO
Department

Traco Systems je náš spolehlivý technologický partner, zajišťuje nám servis a support již mnoho let, kdykoliv to potřebujeme.

Martin Hovorka
Owner a specialista na 2D animation, 3D animation, postproduction
Eallin TV

Střihový systém Avid Media Composer máme od firmy Traco Systems, který nám kromě dodávky Avidu zajišťují také servis, prostě vše, co potřebujeme. Problémy řeší okamžitě a je na ně 100% spolehnutí.

Miloš Baroch
Majitel společnosti
Friendly Production

Máme jistotu, že vždy když nás něco zabolí a dostaneme se do technických problémů, můžeme se kdykoliv obrátit na Traco Systems, které nám poskytne řešení na míru a posune vpřed možnosti našeho studia.

Tomáš Gaisler
Color grading specialist
Studio Pokrok

S Traco Systems dlouhodobě spolupracujeme a jsme spokojeni s jejich nadstandardními službami. Když něco nefunguje, můžeme se spolehnout, že nám s problémem vždy operativně pomohou.

Dalibor Mráz
Management
QQ Studio

V Unicorn Pictures CZ pomocí Avid technologií vyrábíme divácky úspěšné televizní magazíny Autosalon.TV a Cyklosalon.TV. Je pro nás zcela zásadní udržet si konzistenci v kvalitě produkce a postprodukce a k tomu potřebujeme jistotu funkčního workflow 24/7.

Radek Picka
Vedoucí výroby a postprodukce
Unicorn Pictures CZ

Vždy nám záleží na špičkovém výstupu námi produkovaných médií a technologická řešení od Traco Systems nám v tom výrazně pomáhají.

Ing. Jaroslav Sládek
Vedoucí obrazové a zvukové výroby
Česká televize

Kvalitně zpracovaná technologická stránka postprodukce od Traco Systems je pro nás jedním z nezbytných nástrojů pro účinnou prezentaci naší práce klientovi.

Jeffo Minařík
Producent, režisér, autor a scenárista
J.A.M., Film 1999