CZ | SK

Digital Vision Golden Eye 4

Skener Golden Eye 4 byl vyvinut se zaměřením na filmové archivy a restaurovaní

Disponuje unikátním výkonem a flexibilitou v cenově hladině, která dříve nebyla možná. Díky vysoce kvalitnímu světelnému LED zdroji a jedinečné optice skeneru Golden Eye 4 zajišťuje digitalizaci filmů na špičkové úrovni.

Parametry

Skener Golden Eye 4 poskytuje vysokou rychlost až 11 snímků za sekundu ve 4K, což je nejefektivnější filmový skener, který je dnes k dispozici. Primární color grading může být proveden před skenováním pomocí managementu barev a ovládacího panelu. HD-SDI výstup slouží jako barevná reference. S jedinečnou optikou dokáže Golden Eye 4 skenovat filmy ve všech formátech od 8 mm do 70 mm. Skenovat lze v SD, HD, 2K, 4K nebo ve vlastní rozměru. Nepřetržitý pohyb filmu, optická registrace a celkový design skeneru vede k minimálnímu opotřebení křehkého filmu a jeho perforace. Golden Eye 4 je tak schopen zvládnout i starý film ve velmi špatném stavu.

Filmovou fólii, která je silně zdeformovaná nebo má poškozenou perforaci, zvládne bez problémů naskenovat. Golden Eye 4 poskytuje digitalizaci různých filmových formátů bez změny optiky, vyžaduje pouze nastavení kluzné desky a úpravu formátu v softwarové aplikaci skeneru. Veškerá nastavení systému Universal Optic se provádí automaticky a jsou ovládána softwarem Golden Eye 4, který pro zvolený formát nabízí možnost upravit zaostření a přiblížení.

Produktový list

V praxi

Digital Vision Golden Eye úspěšně využívá veřejnoprávní slovenská televize RTVS, která díky němu digitalizuje své filmové archivy.

Workflow

Demo video

Mohlo by vás zajímat

Digital Vision Phoenix

Restaurovaní a retuše

ContentAgent

Automatický transkóding

Avid Nexis

Sdílené diskové pole