CZ | SK

Boris FX

Vizuální efekty pro postprodukční aplikace a nástroje

Boris FX umožňuje vytvářet nejúžasnějších vizuální efekty ve filmech, reklamách, televizních pořadech, videoklipech a jiných médiích zábavního průmyslu.

Parametry

VFX pluginy podporují nejpopulárnější aplikace používané v postprodukcích: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Autodesk Flame, Avid Media Composer, Blackmagic Fusion, Blackmagic DaVinci Resolve, Apple Final Cut Pro X, Foundry NUKE, Sony Catalyst, Magix Vegas Pro a mnohé další.

 

Continuum

Výkonná kolekce VFX pluginů, která ušetří spousty času, obsahuje oceněné nástroje (Academy Awards) Mocha planar masking a tracking. Součástí je 250 kreativních efektů a více než 4000 předvoleb v 17 kategoriích.

 

Sapphire

Sada pluginů Saphire umožňuje vytvářet přirozený vzhled, který není srovnatelný s žádnými nástroji nativních efektů. Špičková kvalita, kontrola a rychlost vykreslování nabízí obrovskou úsporu času. Obsahuje více než 270 efektů a 3 000 předvoleb.

 

Mocha Pro

Mocha Pro patří k nejvýkonnějším nástrojům disponující planárním trackingem pro VFX a postprodukci. Nabízí řadu pokročilých funkcí: tracking akcelerovaný GPU, odstraňovaní objektů, rozšířené maskování s funkcí edge-snapping, stabilizace obrazu, kalibrace objektivu, 3D camera solver, podpora stereo 360/VR a další.

 

Silhouette

Oceněný (Academy a Emmy Award) VFX software Silhouette je nejlepší kompoziční aplikací s akcelerací GPU ve své třídě. Poskytuje nejrobustnější nedestruktivní nástroje paint a roto v oblasti vizuálních efektů. Od roku 2005 se tento systém podílel na řadě filmových bestsellerů a televizních pořadech jako Avatar, Avengers: End Game, Game of Thrones a mnoha dalších.

Produktový list

V praxi

Borix FX jsme integrovali zoznam společnosti ??

Workflow

Demo video

Video tutorial

Mohlo by vás zajímat

Avid Media Composer

Video střihový systém

Digital Vision Nucoda

Barvící systém

HP, Dell a Mac Pro

Pracovní stanice