CZ | SK

Ambasador Traco Systems

Petr Horký- režisér, polárník a dobrodruh

Traco Systems poskytuje prvotřídní technologie a služby (Avid, Eizo, Ncam, Telestream, Vizrt a pod.) pro tvůrce mediálního obsahu ve video a audio postprodukčních studiích, v broadcastu a pro freelancery. Rozhodli jsme se spojit naši značku s Petrem Horkým, velkým dobrodruhem, polárníkem a skvělým režisérem dokumentárních filmů jako Civilizace, Století Miroslava Zikmunda, Balkánem s Adamem Ondrou a mnoho dalších.

„Traco Systems, to je firma, která byla u mých začátku. První střižnu Avid Media Composer jsem před 20 lety kupoval právě u Traco Systems a právě lidé z Traco Systems byli první, kteří mně zaučovali se základním workflow.

Absolvoval jsem 30 expedic a navštívil jsem 100 zemí světa.

V Antarktidě jsem natáčel šest týdnů, vystoupal jsem na vrchol nejvyšší hory Antarktidy Mount Vinson (4 892 m nm) a souhrou náhod přesně na Silvestra 2021 jsem dojel na jižní pól. Tam jsem pak byl do 2. ledna 2022.

Kompletní střihové workflow probíhá na střižnách Avid Media Composer. Pro mě a hlavně pro mé střihače je Avid v naprosté většině tím nejdůležitějším profesionálním nastrojem. Odtud se pak větví další postprodukční cesty, např. do dalšího softwarového prostředí Avid Pro Tools pro mix audia, také od Traco Systems.“

Jsme nadšeni z naší spolupráce s Petrem Horkým, těšíme se na výsledný dokument o dobývání jižního pólu a další připravované projekty.

Jakékoliv typy Avid licencí Media Composeru, Pro Tools nebo Sibelius a hardwarových doplňků získáte na našem e-shopu www.tracoshop.cz za nejnižší cenu. V případě, že na českém trhu naleznete tyto produkty za nižší cenu, dejte nám vědět a my vám nabídneme ještě nižší cenu, abyste nakoupili co nejlevněji.

Naši spokojení zákazníci

v Čechách a na Slovensku

Broadcast:

Postprodukční studia:

Organizace: