CZ | SK

Reference TracoApps

Broadcast aplikace TracoApps pro televizní stanice

V Traco Systems vyvíjíme vlastní broadcast aplikace TracoApps – Traco GFX, Traco Octopus, Traco MD, Traco AI. Jsme Avid Alliance Partner, Vizrt a Octopus partnerem. Naše broadcast aplikace nově používají ve Sky, ITV, Media Espaňa, Al Araby, CNN Prima News a mnohé další televize po celém světě.

www.tracoapps.com

Traco GFX

Avid x Vizrt. Aplikace Traco GFX integruje grafický systém Viz Pilot od Vizrtu do Avid Media Central | Cloud UX a umožňuje rychlou distribuci grafiky do živého televizního vysílání nebo na sociální sítě.

www.tracoapps.com/traco-gfx-2

Traco Octopus MCC UX Client

Aplikace Traco Octopus MCC UX Client integruje Octopus NRCS do Avid Media Central | Cloud UX a umožňuje vzdálený online přístup k importu, správě a organizování mediálního kontentu do televizního vysílání.

www.tracoapps.com/traco-octopus-mcc-ux-client

Traco MD

Aplikace Traco MD umožňuje distribuovat vytvořená média přímo z Avid Media Central | Cloud UX na sociální sítě, OTT platformy a FTP a další destinace.

www.tracoapps.com/traco-md-2

Traco AI

Aplikace Traco AI pomocí neuronových sítí, strojového učení a biometrických údajů rozpoznává tváře, převádí řeč do textu a detekuje scény či objekty.

www.tracoapps.com/traco-ai-2/